Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç1:  Peja me +9 pikë ndaj Prishtinës

Ç1:  Peja me +9 pikë ndaj Prishtinës


1 September, 2021 @19:26

Peja ka një epërsi prej 9 pikëve ndaj Prishtinës në çerekun e parë (23-14).

Arian Qallaku me 6 pikë është më i miri deri më tani te Peja, kurse te Prishtina Wendell Mitchell me 4 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës