Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

Ç1: Peja me epërsi dyshifrore, Bashkimi shënon vetëm 5 pikë

Ç1: Peja me epërsi dyshifrore, Bashkimi shënon vetëm 5 pikë


16 September, 2021 @19:23

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen në mes të Pejës dhe Bashkimit.

Rezultati aktual është 19-5 për Pejën.

Dardan Berisha me 5 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Bashkimi Hajriz Hazeri me 3 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga