Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PRIZRENI

Ç1: Prizreni me epërsi dyshifrore

Ç1: Prizreni me epërsi dyshifrore


16 January, 2022 @19:15

Prizreni ka krijuar epërsi dyshifrore në çerekun e parë kundër Trepçës.

Rezultati aktual është 17-29.

Arti Hajdari dhe Courtney Fells me nga 10 pikë secili, janë më të mirët te Prizreni, kurse te Trepça Ty Cockfield me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga