Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - TREPÇA

Ç1: Rezultati i ngushtë (Drita-Trepça)

Ç1: Rezultati i ngushtë (Drita-Trepça)


22 January, 2022 @19:12

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen në mes të Dritës dhe Trepçës.

Rezultati aktual është 17-22 në të mirë të skuadrës mitrovicase.

Corban Collins me 6 pikë është më i dalluari te Trepça, kurse te Drita Isaiah Johson me 5 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga