Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PEJA

Ç1: Rezultati i ngushtë në derbi

Ç1: Rezultati i ngushtë në derbi


18 September, 2021 @19:19

Ka përfunduar çereku i parë në derbin në mes të Prishtinës dhe Pejës.

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 25-22 për Prishtinën.

Mitchell me 10 pikë është i vetmi me pikë dyshifrore te Prishtina, kurse te Peja më i miri është Dardan Berisha.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga