Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI - BASHKIMI

Ç1: Rezultati i ngushtë në derbin e Prizrenit

Ç1: Rezultati i ngushtë në derbin e Prizrenit


13 October, 2021 @20:15

Pas 10 minutave lojë, rezultati në derbin lokal është 19-18 për Prizrenin kundër Bashkimit.

Courtney Fells me 10 pikë është më i miri deri më tani te Prizreni, kurse te Bashkimi Avi Tooner me 7 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga