Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç1: Rezultati i ngushtë pas 10 minutave në finale

Ç1: Rezultati i ngushtë pas 10 minutave në finale


5 September, 2021 @17:20

Pas 10 minutave lojë në finalen e Superkupës, rezultati është 22-19 për Prizrenin.

Arti Hajdari me 8 pikë është më i dalluari te Prizreni, kurse te Trepça Taurus Cockfield me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës