Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - DRITA

Ç1: Sirko po shkëlqen, Ylli me epërsi dyshifrore

Ç1: Sirko po shkëlqen, Ylli me epërsi dyshifrore


1 December, 2021 @17:24

Çereku i parë në ndeshjen Ylli - Drita, ka përfunduar me rezultat 33-17.

Aktualisht Henrik Sirko po shkëlqen në ndeshjen e parë të tij me fanellën e Yllit. Ai po luan me 15 pikë e 4 kërcime, derisa te Drita më i miri është Marcus Mayers me 7 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga