Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - TREPÇA

Ç1: Trepça me 12 pikë epërsi në Rahovec

Ç1: Trepça me 12 pikë epërsi në Rahovec


20 October, 2021 @19:17

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen Rahoveci - Trepça.

Rezultati është 19-31 në favor të skuadrës mitrovicase.

Amin Hot me 7 pikë është më i miri te Trepça, kurse te Rahoveci Milik Yarbrough me 7 pikë.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga