Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PRIZRENI

Ç1: Vetëm 2 pikë epërsia

Ç1: Vetëm 2 pikë epërsia


18 November, 2021 @17:15

Ka përfunduar 10 minutëshi i parë në ndeshjen Drita - Prizreni.

Rezultati aktual është 28-30 për Prizrenin.

Urim Zenelaj me 12 pikë është më i miri te Prizreni, kurse te Drita Marcus Myers me 11 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga