Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - BASHKIMI

Ç1: Ylli me 2 epërsi, pas 10 minutave lojë

Ç1: Ylli me 2 epërsi, pas 10 minutave lojë


15 January, 2022 @19:33

Ylli e përfundoi çerekun e parë me rezultat 16-14 kundër Bashkimit.

Ndeshja u ndal në 4 minuta para përfundimit të çerekut, për shkak të problemit me semafor, derisa pas rikthimit skuadra suharekase u kthye me një seri prej 6-0.

Gëzim Morina me 8 pikë është më i dalluari te Ylli, kurse te Bashkimi Valon Bunjaku me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga