Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - YLLI

Ç1: Ylli në epërsi pas 10 minutave lojë

Ç1: Ylli në epërsi pas 10 minutave lojë


12 January, 2022 @19:20

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Yllit, rezultat është 13-19 në favor të skuadrës suharekase.

Më i dalluari te Ylli aktualisht është Williams dhe Kastrati.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga