Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç1:Berisha me 3 treshe, rezultati i ngushtë

Ç1:Berisha me 3 treshe, rezultati i ngushtë


3 September, 2021 @16:19

Ka përfunduar çerek i parë në ndeshjen Prizreni-Peja.

Pas 10 minuta lojë, rezultati është 21-22 për Pejën

Peja krijoi një epërsi dyshifrore me shënimet e Dardan Berishës. Ai shënoi 3 herë nga vija e treshi, derisa epërsinë  ngushtroi skuadra prizrenase në fund të 10 minutëshit të parë.

Berisha po luan me 11 pikë te Peja , kurse te Prizreni Urim Zenelaj me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës