Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI - TREPÇA

Ç3: 13 epërsia, Prizreni 10 minuta larg fitores

Ç3: 13 epërsia, Prizreni 10 minuta larg fitores


10 January, 2021 @16:12

Rezultati aktual në ndeshjen Prizreni - Trepça është 67-54.

Paige me 21 pikë është më i miri te Prizreni. kurse te Trepça Erving Walker me 21 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga