Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - TREPÇA

Ç3: 30 epërsia në Rahovec, edhe 10 minuta lojë

Ç3: 30 epërsia në Rahovec, edhe 10 minuta lojë


20 October, 2021 @20:21

Përfundoi edhe çereku i tretë në ndeshjen Rahovec - Trepça.

Rezultati aktual është 56-86 për Trepçën.

Drilon Hajrizi me 19 pikë është më i veçuari te skuadra mitrovicase, ndërsa te vreshtarët Nick Banyard me 17 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga