Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Ç3: +8 për Prishtinën

Ç3: +8 për Prishtinën


17 September, 2019 @21:21

Pas 30 minutave lojë, Prishtina është në epërsi prej 8 pikëve (69-61) kundër skuadrës polake Legia Warszawa.

Më  i miri deri më tani te Prishtina është Dardan Berisha me 18 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga