Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - DRITA

Ç3: 93 pikë nga Ylli, edhe 10 minuta larg fitores

Ç3: 93 pikë nga Ylli, edhe 10 minuta larg fitores


1 December, 2021 @18:20

Ylli është shumë afër fitores kundër Dritës.

Rezultati është 93-48 në të mirë të skuadrës suharekase.

Henrik Sirko me 24 pikë, 15 kërcime e 9 asistime është më i dalluari te Ylli, kurse te Drita Marcus Mayers me 20 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga