Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - RAHOVECI

Ç3: Bashkimi 10 minuta larg fitores

Ç3: Bashkimi 10 minuta larg fitores


17 November, 2021 @20:21

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen në mes të Bashkimit dhe Rahovecit.

Rezultati është 67-55 për Bashkimin.

Avi Toomer me 15 pikë aktualisht është më i dalluari te Bashkimi, derisa te Rahoveci Fisnik Rugova me 12 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga