Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI - BASHKIMI

Ç3: Bashkimi nuk dorëzohet, ngushton epërsinë në 2 pikë

Ç3: Bashkimi nuk dorëzohet, ngushton epërsinë në 2 pikë


13 October, 2021 @21:04

Ngushtohet epërsia 12 pikëshe të Prizrenit në 2 pikë 53-51 në çerekun e tretë.

Fells dhe Koljevic janë duke luajtur me nga 15 pikë secili te Prizreni, kurse te Bashkimi Julien Lewes me 17 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga