Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

Ç3: Dominim i Pejës, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Dominim i Pejës, edhe 10 minuta lojë


16 September, 2021 @20:17

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Peja - Bashkimi.

Rezultati është 63-39 në të mirë të Pejës.

Dardan Berisha me 18 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Bashkimi Immanuel King me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga