Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - RAHOVECI

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë në Suharekë

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë në Suharekë


13 October, 2021 @18:18

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Ylli - Rahoveci.

Rezultati është 67-61 në të mirë të Yllit.

Barret Benson me 19 pikë është më i veçuari te Ylli, kurse te Rahoveci Fisnik Rugova me 15 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga