Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Gjithçka e hapur, edhe 10 minuta lojë


2 September, 2021 @20:27

Përfundoi edhe çereku i tretë në ndeshjen Ylli-Bashkimi

Rezultati aktual është 61-53 për skuadrën suharekase.

Brandon Randolph me 15 pikë është më i veçuari te Ylli, kurse te Bashkimi Valon Bunjaku me 16 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës