Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç3: Hajdari me 25p, Trepça rikthehet

Ç3: Hajdari me 25p, Trepça rikthehet


5 September, 2021 @18:19

Rezultati pas 3 çerekëve lojë është 61-59 për Prizrenin-16.

Trepça ishte në disavantazh prej 11 pikëve, por arriti të kthehet në lojë dhe të shpresojë në çerekun e fundit.

Aktualisht te Prizreni më i miri është Arti Hajdari me 25 pikë, kurse te Trepça Cockfield me 20 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës