Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - TREPÇA

Ç3: Ngushtohet epërsia në 1 pikë, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Ngushtohet epërsia në 1 pikë, edhe 10 minuta lojë


10 October, 2021 @18:28

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Bashkimi - Trepça.

Trepça e ngushtoi epërsinë prej 10 pikëve të Bashkimit në një pikë (62-61).

Immanuel King me 13 pikë është më i miri deri më tani te Bashkimi, kurse te Trepça Samir Zekiqi me 15 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga