Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PEJA

Ç3: Peja 10 minuta afër fitores

Ç3: Peja 10 minuta afër fitores


14 October, 2021 @18:15

Përfundon edhe çereku i tretë në ndeshjen Drita - Peja.

Pas 30 minuta lojë, rezultati është 56-68 për Pejën.

Dardan Berisha me 20 pikë është më i miri te Peja, kurse te Drita Marcus Mayers me 16 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga