Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - YLLI

Ç3: Peja krijon epërsi komode në fund të çerekut të tretë

Ç3: Peja krijon epërsi komode në fund të çerekut të tretë


21 October, 2021 @20:39

Përfundoi edhe çereku i tretë në ndeshjen Peja - Ylli.

Rezultati aktual është 61-54 në favor të Pejës.

Stephen Maxwell me 19 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Ylli Erjon Kastrati me 17 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga