Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERKUPA

Ç3: Përsëri ngitet epërsia në 9 pikë

Ç3: Përsëri ngitet epërsia në 9 pikë


1 September, 2021 @20:27

Peja e ngriti epërsinë përsë në 9 pikë kundër Prishtinës.

Pas 30 minutave lojë rezultati është 62-53 për skuadrën e trajnerit Semsetin Bas.

Dardan Berisha me 15 pikë aktualisht është më i miri te Peja, kurse te Prishtina Wendell Mitchell me 16 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Superkupa e Kosovës