Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Ç3: Prizreni me epërsi dyshifrore, pranë fitores

Ç3: Prizreni me epërsi dyshifrore, pranë fitores


15 September, 2021 @20:22

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Prizreni-16 - Rahoveci.

Rezultati aktual është 82-71 për Prizrenin.

Ivan Koljevic me 25 pikë, 10 asistime e 7 kërcime është duke shkëlqyer te Prizreni, kurse te Rahoveci Eric Davis Jr me 29 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga