Të gjitha lajmet

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

12 January, 2020 @18:23

Rahoveci është 10 minuta larg fitores, kundër Prishtinës.

Pas 30 minutave lojë, rezultati shënon 53-38 në favor të Rahovecit.

Darell Davis me 16 pikë është më i miri deri më tani te vreshtarët, kurse te Prishtina Jordan Johnson me 18 pikë.

PJESA E PARË: RAHOVECI - PRISHTINA

Mbyllet pjesa e parë, 16 epërsia!

12 January, 2020 @17:46

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Rahoveci - Prishtina. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon 33-17 në favor të…

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç1: Rahoveci fillon furrishëm

12 January, 2020 @17:21

Rahoveci e nisi ndeshjen furrishëm ndaj Prishtinës. Rrezultati në çerekun e parë është 17-4 në favor të vreshtarëve. Darell Davis…

5-SHET STARTUESE

Rahoveci-Prishtina, 5-shet startuese

12 January, 2020 @17:14

Ka filluar ndeshja mes Rahovecit dhe Prishtinës në kuadër të xhiros së parë të pjesës së dytë të stinorit. …

XHIRO 19

Superliga vazhdon me 2 ndeshje

12 January, 2020 @10:48

Pas dy ndeshjeve të luajtura dje, sot në Superligë do të luhen edhe dy ndeshje të tjera. Në ora 17:00…

PRIZRENI - PEJA

S’bëjnë punë 35 pikët e Dardanit, Prizreni mposht Pejën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

11 January, 2020 @20:35

Me rezultat 96-92 është mbyllur ndeshja e zhvilluar sonte mes Prizrenit dhe Pejës në “Sezai Surroi”, ndeshje e vlefshme për…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga