Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - DRITA

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores

Ç3: Rahoveci 10 minuta larg fitores


18 September, 2021 @18:19

Rahoveci është shumë afër fitores ndaj Dritës.

Pas 30 minutave lojë, rezultati është 77-52 në të mirë të vreshtarëve.

Banyard dhe Yarbough janë duke luajtur me double-double te Rahoveci, kurse te Drita më i miri deri më tani është Marcus Mayers me 20 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga