Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Ç3: Rezultati i ngushtë në finalen e Kupës

Ç3: Rezultati i ngushtë në finalen e Kupës


7 February, 2021 @18:45

Ka përfunduar edhe 10 minutëshi i tretë në ndeshjen finale të Kupës në mes të Yllit dhe Prishtinës.

Rezultati aktual është 62-64 për Prishtinën dhe kanë mbetur edhe 10 minuta lojë.

Tevin Mack po shkëlqen me 24 pikë te skuadra prishtinase, kurse te Ylli Erjon Kastrati me 22 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga