Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAAHOVECI - DRITA

Ç3: Thellohet epërsia në çerekun e tretë

Ç3: Thellohet epërsia në çerekun e tretë


15 January, 2022 @18:12

Rahoveci është shtrenguar në çerekun e tretë dhe e thelloi epërsinë kundër Dritës (82-71).

Amer Jackson me 17 pikë është më i dalluari te vreshtarët, kurse te Drita Isaiah Johson me 34 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga