Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - TREPÇA

Ç3: Trepça afër fitores, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Trepça afër fitores, edhe 10 minuta lojë


22 January, 2022 @20:05

Trepça është shumë afër fitores.

Rezultati pas çerekut të tretë është 46-81 për Trepçën.

Samir Zekiqi me 19 pikë është koshashënuesi më i mirë, kurse te Drita Qëndrim Demi me 13 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga