Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 2: CSKA - FENERBAHCE

CSKA kalon 2-0 në epërsi, seria bartet në Stamboll

CSKA kalon 2-0 në epërsi, seria bartet në Stamboll


23 April, 2021 @22:14

CSKA Moska e mposhti Fenerbahçen edhe në ndeshjen e dytë dhe kaloi 2-0 në epërsi.

Skuadra ruse triumfoi ndaj kundërshtarit me rezultat 78-67.

Daniel Hackett luajti me 14 pikë te CSKA, kurse te Fenerbahçe Marko Guduric me 27 pikë.

Tani seria do të bartet në Stamboll, derisa CSKA Moskës i duhet vetëm një fitore për t’u kualifikuar në Final 4.


 
Të gjitha lajmet nga Euroleague