Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: TREPÇA - PEJA

Dallim 4-pikësh pas 10 minutave

TOPSPORTI / A.P

Dallim 4-pikësh pas 10 minutave


18 May, 2023 @20:40

Ka përfunduar çereku i parë i finales vendimtare mes Trepçës dhe Pejës.

Pas 10 minutave lojë, rezultati shënon 17-21 në të mirë të pejanëve.

Shqetësues te Trepça është fakti që Andrew Gordon ka shkaktuar 2 gabime personale pas 10 minutave të parë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga