Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA - RAHOVECI

Dardan Berisha bën dallimin në çerek të parë

Dardan Berisha bën dallimin në çerek të parë


5 December, 2022 @19:20

Posa është mbyllur çereku i parë i ndeshjes në mes të Prishtinës dhe Rahovecit, ndërsa Dardan Berisha ka shënuar 14 pikë për 10 minuta lojë, duke shënuar mbi gjysmën e pikëve të bardhekaltërve vendas, për 25-13 pas këtij çereku.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga