Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Dardani mbetet te kampionia

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

Dardani mbetet te kampionia


3 September, 2019 @17:28

Ylli i skuadrës së Prishtinës, Dardan Berisha, mbeti në kryeqytet.

Berisha ka rinovuar kontratën edhe për një stinor me skuadrën kampione të Kosovës.

Prishtina përveç Dardanit, në skuadër i mbajti edhe Divine Mylesin, Mikaile Tmusicin, Fisnik Rugovën e Meriton Ismailin.

Prishtina sezonin e nis më 17 shtator me ndeshjet kualifikuese ndaj Legia Warszawan në Champions League.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga