Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - YLLI

Dominimi total i Yllit, përfundon pjesa e parë

Dominimi total i Yllit, përfundon pjesa e parë


10 October, 2021 @19:39

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Drita-Ylli.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 27-49 në të mirë të Yllit.

Barret Benson me 21 pikë është më i veçuari deri më tani te Ylli, kurse te Drita Marcus Mayers me 7 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga