Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

V1: PRISHTINA - TREPÇA

Drejt vazhdimit të dytë

Drejt vazhdimit të dytë


20 November, 2022 @19:15

Ka përfunduar vazhdimi i parë i ndeshjes Prishtina - Trepça, me rezultat 11-11, për tu mbyllur 45-minutëshi i lojës me 67-67. Ndeshja shkon në vazhdimin e dytë - nuk ka fund derbi në Pallatin e Rinisë...

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga