Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PRIZRENI

Drita nuk po dorëzohet, mbyllet pjesa e parë

Drita nuk po dorëzohet, mbyllet pjesa e parë


18 November, 2021 @17:35

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Drita - Prizreni.

Drita nuk po dorëzohet deri më tani kundër Prizrenit dhe arriti ta mbyll pjesën e parë me disavantazh prej 3 pikëve (53-56).

Urime Zenelaj me 14 pikë e 9 kërcime është më i miri deri më tani te Prizreni, kurse te Drita Bardh Jakupi me 15 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga