Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Drita-Prishtina, 5-shet e para

Drita-Prishtina, 5-shet e para


14 September, 2021 @18:44

Dueli i parë i sezonit 2021/22 në Superligë nis pas pak, ndërsa skuadrat e Dritës dhe Prishtinës posa kanë bërë të ditura pesëshet startuese të tyre për ndeshjen e parë të sezonit.

Kështu, Arben Bislimi ka dalë në fushë me:

DRITA: Arian Memeti, Nart Llapashtica, Qëndrim Demi, Enis Morina, Bardh Jakupi.

Ndërsa trajneri i Prishtinës, Ante Nazor, për duelin e parë të sezonit do të dalë me:

PRISHTINA: Jan Palokaj, Wendell Mitchell, Nick Tomsick, Muhamedali Janjeva, Lejson Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga