Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç2: PEJA - TREPÇA

Epërsia dyshifrore në ndeshjen Peja-Trepça

Epërsia dyshifrore në ndeshjen Peja-Trepça


28 March, 2021 @17:42

Është thelluar dallimi i pikëve në fund të pjesës së parë të ndeshjes Peja-Trepça.

Skuadra vendase ka shkuar në pushim me epërsi dyshifrore prej 13 pikëve, pranë rezultatit 52-39.

Brandon Walters te Peja dhe Stavros Toutzaiarkis te Trepça janë koshashënuesit më të mirë për skuadrat e tyre në këtë pjesëlojë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga