Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KBF BASHKIMI

Era Shatri e Besjana Martinaj te KBF Bashkimi

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Era Shatri e Besjana Martinaj te KBF Bashkimi


26 August, 2021 @18:37

Skuadra e Bashkimit, ka arritur marrëveshje me dy basketbollistet e KBF Prishtinës.

Era Shatri e Besjana Martinaj, do të jenë pjesë e skuadrës prizrenase për stinorin 2021/22.

Që të dyja basketbolliste kanë fituar të gjitha Kupat e mundshme me KBF Prishtinën.

Shumë shpejtë pritet edhe zytarizimi nga skuadra e Bashkimit.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave