Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI

Bashkimi zyrtarizon të huajin e dytë

Bashkimi zyrtarizon të huajin e dytë


26 August, 2021 @13:43

Pas Julien Lewis, skuadra e Bashkimit para pak çastesh e zyrtarizoi përforcimin e dytë të huaj.

Richaud Gittens arriti marrëveshje me skuadrën prizrenase për stinorin 2021/22.

Gittens 25 vjeç, luan në pozitat 2 dhe 3. Ai së fundi ishte në ligën e Portugalisë te skuadra Barreirense.

Bashkimi në xhiron e parë të Superligës do të takohet me Pejën, derisa në fillim të shtatorit të luajë edhe në Superkupën e Kosovës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga