Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI - BASHKIMI

Fells me 12 pikë, mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-Bashkimi

Fells me 12 pikë, mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni-Bashkimi


13 October, 2021 @20:36

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Prizrenit dhe Bashkimit.

Rezultati aktual është 36-28 në të mirë të Prizrenit.

Courtney Fells me 12 pikë dhe Ivan Koljevic me 11 pikë aktualisht janë dy më të dalluarit te Prizreni, kurse te Bashkimi Avi Tooner me 9 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga