Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL 8

Final 8 mbahet në Karagaç!

Foto: KB Peja

Final 8 mbahet në Karagaç!


20 January, 2022 @16:10

Përmes një postimi në Facebook, KB Peja ka njoftuar që Kupa e Kosovës për vitin 2022 do të mbahet në “Karagaç” të Pejës.

Mes datave 9 dhe 13 shkurt 2022, “Final 8” i basketbollit të Kosovës do të mbahet në qytetin e Pejës.

Më shumë info në lidhje me organzimin dhe ndeshjet do të bëhen të ditura më vonë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga