Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Finalja 5: Highlights, Trepça-Peja

Finalja 5: Highlights, Trepça-Peja


19 May, 2023 @0:29

U mbyllë super seria finale e playoffit në basketboll, ndërsa Trepça dhe Peja dhanë spektakël që çoi angazhimin e lojtarëve në pesë ndeshje, si dhe një palë vazhdime pesëminutëshe sonte, për të bërë gjithë dallimin e serisë në vetëm dy pikë, ashtu që pejanët të bëhet kampionë të Kosovës.

PLAYOFF SKEMA

Momentet e finales së pestë:

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga