Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - TREPÇA

Finalja nis zjarrtë

Finalja nis zjarrtë


22 May, 2022 @17:48

Duel i luftuar për secilin top, derisa kanë kaluar vetëm 10 minutat e para të ndeshjes së parë të serisë finale ndërmjet Yllit dhe Trepçës.

Pas 10 minutave të para lojë, rezultati është 21-27 në të mirë të Trepçës, ndërsa lojtari më efikas deri tash në ndeshje është Rodney Purvis i mitrovicasve me 9 pikë të shënuara (të gjitha treshe).

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga