Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA (F)

Grumbullohet për herë të parë pëfaqësuesja e Kosovës (F)

FOTO / FBK

Grumbullohet për herë të parë pëfaqësuesja e Kosovës (F)


17 May, 2021 @20:26

Përfaqësuesja A e Kosovës te femrat në basketboll, ka bërë grumbullimin e parë sot.

Përfaqësuesja e Kosovës po përgatitet për debutimin e parë në garant ndërkomëtare. Për herë të parë do të debutojnë në Kampionatin Evropian për shtetet e vogla që do të mbahet nga 20 deri më 25 korrik në Qipro.

Kosova do të kompletohet me lojtare që luajnë jashtë Kosovës në qershor, derisa në krye të skuadrës është trajneri Fidan Shatri.


LIGA E SPORTIT SHKOLLOR

“Bajram Curri” i Istogut dhe “Jeronim de Rada” i Ferizajt mbajnë kryesimet në LSSh

FBK Superliga U18

“Bajram Curri” i Istogut dhe “Jeronim de Rada” i Ferizajt mbajnë kryesimet në LSSh

17/05/21 @ 17:19

3X3

Turneu kualifikues në 3x3 organizohet në fundjavë

FBK Superliga

Turneu kualifikues në 3x3 organizohet në fundjavë

17/05/21 @ 17:01

NBA / PLAY OFF / PLAY IN

Gjithçka gati për Play Off dhe Play In në NBA

NBA

Gjithçka gati për Play Off dhe Play In në NBA

17/05/21 @ 10:47

STATS

Gill më i miri edhe në kërcime te Ylli në çerekfinale

FBK Superliga

Gill më i miri edhe në kërcime te Ylli në çerekfinale

14/05/21 @ 23:38

STATS

Valon Bunjaku me dyfish asistime më shumë se bashkëlojtarët në çerekfinale

FBK Superliga

Valon Bunjaku me dyfish asistime më shumë se bashkëlojtarët në çerekfinale

14/05/21 @ 23:00

KOSOVA

Përfaqësueset e Reja të Kosovës i mësojnë emrat e kundërshtarëve të tyre në FIBA Youth European

Përfaqësuesja

Përfaqësueset e Reja të Kosovës i mësojnë emrat e kundërshtarëve të tyre në FIBA Youth European

09/06/21 @ 11:50

NJOFTIMI NGA FBK

FIBA ia beson FBK-së U16 European Challengers

FBK Superliga/Përfaqësuesja

FIBA ia beson FBK-së U16 European Challengers

08/06/21 @ 16:27

ORARI I DARDANEVE

Në debutim, ndaj Qipros

FBK Liga e Femrave/Përfaqësuesja

Në debutim, ndaj Qipros

03/06/21 @ 11:20

KOSOVA (F)

Mësohen kundërshtaret e Kosovës (F)

Përfaqësuesja

Mësohen kundërshtaret e Kosovës (F)

02/06/21 @ 16:21

KOSOVA - VAJZAT

Senioret për herë të parë në short

FBK Superliga/Përfaqësuesja/International

Senioret për herë të parë në short

01/06/21 @ 12:20

KOSOVA U20

Basketbollisti i talentuar i bashkohet Kosovës U20

Përfaqësuesja

Basketbollisti i talentuar i bashkohet Kosovës U20

26/03/21 @ 18:37

KOSOVA U14

Kosova U14 grumbullohet sërish

Përfaqësuesja

Kosova U14 grumbullohet sërish

19/03/21 @ 15:45

KOSOVA U14

Grumbullohen U14, në kuadër të projektit të FIBA Evropës, YDF-së

Përfaqësuesja

Grumbullohen U14, në kuadër të projektit të FIBA Evropës, YDF-së

05/03/21 @ 21:20

FIBA WORLD RANKING

Përkundër humbjeve, Kosova s’lëviz nga vendi në FIBA renditje

FBK Superliga/Përfaqësuesja/International

Përkundër humbjeve, Kosova s’lëviz nga vendi në FIBA renditje

02/03/21 @ 23:54

TELEVIZION

FBK me dy transmetues

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/Kupa e Kosovës/Superkupa e Kosovës/FBK Superliga U18/Përfaqësuesja

FBK me dy transmetues

26/02/21 @ 15:27


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja