Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO NGA NDESHJA

Highlights: Bashkimi - Trepça

Highlights: Bashkimi - Trepça


26 February, 2023 @22:46

Trepça ka vazhduar serinë e fitoreve nën drejtimin e Engin Gençoglut, derisa ka mposhtur sonte Bashkimin në 13 qershori të Suharekës, ku prizrenasit po luajnë si vendas pasi që Sezai Surroi është në renovim e sipër tashmë sa muaj.

Kendrick Brown @ Trepca

Mitrovicasit kanë treguar edhe njëherë se janë në formë tepër të mirë, ndërsa këtë ndeshje e fituan ngushtë, me tre pikë dallim.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga